Natatek's Place

Moje spersonalizowane etui na telefon DIY- po mojemu

Znalezione obrazy dla zapytania michael jackson gif

*robiłam tak dzisiaj naśladując Michaela, więc postanowiłam to upamiętnić gifem :P*

Wiecie, że już wiosna? Na pewno nie, przecież nikt tego nie świętuje, a telewizja o tym nie trąbi! Teraz już wiecie, a to wszystko dzięki mnie. Ja to jestem przydatna! ;)

Ostatni post był bardzo szczery, ale mi pomógł. Mam nadzieję, że nikt nie przeraził się w stopniu śmiertelnym. Inne stopnie okay :P Przechodząc do puenty- już mi lepiej, chociaż nadal nie mam przyszłościowych planów.

No to szybcikiem, streszczonko:

• W końcu mam moje koszulki z Brendodem i cytatami :D Aaa, są super ekstra i czuję się w nich bardzo milutko :)

Zdjęcie

• rysuję, ćwiczę rysowanie, zapoznaję się z Photoshopem:

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

• zrobiłam mini teatrzyk kukiełkowy z pudełek po perfumach! Nareszcie jakaś miniaturka! 

Zdjęcie

• Za sprawą magii Siostra mam bluzę z WPiA na UW :D 

Zdjęcie

• ładne, klimatyczne, na podrasowanie atmosfery:

Zdjęcie

Zdjęcie

Niestety wiem,że zdjęcia, które kopiuję z Google+ nie zawsze się otwierają na urządzeniach mobilnych, a poza tym przez ostatnią aktualizację, są małe, więc zapraszam TUTAJ KLIK, by pooglądać je z adekwatnymi (bądź też nie) podpisami i w lepszym rozmiarze :} Te ostatnie, słoneczne, zasługują. Przemawiają do mnie :)

• Dzisiaj byłam sobie u byłej Wychowawczyni na warsztatach literackich przed konkursem pisania wierszy i opowiadań. Było super jak rok temu :) To trochę taka terapia dla mojej OGROMNEJ blokady kreatywnej. Serio! :o

Teleportejszyn!

etui.jpg

DIY. Kolejny raz, nie na raz na ruski rok!

Lubię etui na telefon, co chwilę je zmieniam, mam nawet jedno nietypowe- butelkę ze smoczkiem, ale to nie czas na te kupne, ale na te, które sama sobie wymyślam i robię!

Pokażę Wam trzy różne case'y i proces robienia jednego z nich :D To wszystko banalnie proste i raczej zabawa niż praca. Najważniejsze to skombinować etui, z którym możemy pocudować. Ja swoje zwykłe, silikonowe i przezroczyste znalazłam w internecie- absolutnie nie ma z tym problemu :] A może macie jakieś stare etui, które chcieliście wyrzucić, bo przestało Wam się podobać? Nie do śmieci! Ale... Pokombinujcie z nim! :D

Czas na moje, baaardzo proste i bardzo podstawowe projekty, propozycje:

1.

IMG_8711.JPG

Inspirowane Melanie Martinez, z napisem i brokatem. Niestety, białe elementy są już trochę pościerane (muszę je poprawić), ale używam go dosyć często, więc wyciera się w kieszeni, torbie itd. :) Jak je zrobiłam? Pomalowałam lakierem do paznokci! Takim z brokatem, dorwanym na jakiejś promocji! :D A biały napis i 'polewa' to marker. To już mniej dostępna rzecz, ja swój kupiłam chyba w Makro- tak mi się wydaje, ale można też użyć tu korektora lub markerów i innych kolorach- pamiętajcie, że trzeba dodać coś od siebie, to Wy personalizujecie swoje etui! Ma być Wasze i coś znaczyć ^_^♥

2.

IMG_8712.JPG

A to typowo mój wymysł. Na pewno kiedyś wspominałam, że bardzo lubię suszone kwiaty. Są w wielu miejscach w moim pokoju! Tym razem przeniosłam je do etui i stały się mobilne- mogę mieć je przy sobie, co sprawia mi radość! ;) To chyba najprostsza opcja ze wszystkich- wystarczy włożyć kwiaty do środka. Oczywiście muszą być 100% wysuszone, nie lekko wilgotne- nie chcemy by się zakisiły/zapleśniały w zamknięciu! :< I jeszcze sprawa, że takie suszonki kruszą się i pylą- widać, że moje etui jest przybrudzone od środka, co nie każdemu może przypaść do gustu + po wyjęciu telefonu z takiego case'a, należy go wyczyścić, otrzepać (telefon, nie etui:P).

3.

IMG_8720.JPG

Mój nowy twór. Kojarzący się z podróżą, z czystą kartą, z pójściem przed siebie. Trochę nawiązujący do mojej aktualnej sytuacji- muszę iść naprzód i znaleźć swoją drogę :)

Jak zrobiłam takie etui? W prosty sposób, tak samo jak pozostałe- nic skomplikowanego :'D

Zwykłe etui wygląda o tak:

IMG_8713.JPG

Nie używam go nigdy bez żadnych zdobień, bo jest zbyt nudne ;) A więc:

Odmierzam na papierze telefon i obszar, który ma być zakryty kartką:

IMG_8714.JPG

Projektujemy, planujemy co i jak. Obrazek, motto, cytat?

Ja swoje hasło znalazłam na WeHeartIt i bardzo polecam ten serwis, jeżeli chodzi o inspiracje :)

IMG_8715.JPG

Według 'widzi mi się', kontynuujemy pracę. Mi zachciało się kaligrafowania piórem, które przywiozłam z Padwy :D

IMG_8716.JPG

IMG_8717.JPG

Delikatnie, dokładnie umieszczamy kartkę w etui (ja musiałam poczekać aż atrament wyschnie) i cyk!

Tada!

IMG_8719.JPG

Wielkim plusem takich etui jest to, że można je zmieniać, kiedy nam się znudzą. Kwiatki wyjmiemy, kartkę też. Z lakierem będzie ciężej, ale myślę, że zmyłby się jakimś preparatem. Ale zostawmy go w spokoju :P Dwie z trzech moich propozycji są idealne dla tych, którzy lubią zmieniać coś co chwilkę! ;]

To były moje sposoby na ozdobienie zwykłych case'ów na telefon- chodziło mi przede wszystkim o to, by były niepowtarzalne i w moim stylu- miały mi się podobać i dawać mi radość i przyjemność z użytkowania ;)

Artystyczne bonusiki wowowowowo

Zdjęcie Julki, z którą razem trenujemy karate:

IMG_8675.JPG

Oraz zdjęcie, które zrobiła Julka, a na którym jestem ja, fragment mojego pokoju, moje Wielkie Salami (tak nazywa się mój laptop od początku swojej egzystencji) i zdjęcie Dominiki z zimowej sesji (której tu jeszcze nie było D:)!

IMG_8598.JPG

No i jeszcze moje dziwne tatuaże z henny (nie ma to jak zdjęcia z ferii):

IMG_8694.JPG

Ta fotka jest krnąbrna i się nie obróciła. A-ty a-ty! Niegrzecznie! 

 

Znalezione obrazy dla zapytania fantasy gif

Ten gif powyżej jest piękny :) Magiczna kraina wróżek Was żegna :)

Treflik również!